Atrast

Jūties silti. Jūties gudri. Jūties ērti. Ar myVAILLANT.

Labs klimats var būt tik gudrs

Izbaudiet viedās apkures vadības komfortu un iespējas, kas vienlaikus kontrolē enerģijas patēriņu un izmaksas.

Pilnīga jūsu ierīces kontrole jūsu rokās

Izbaudiet ērtības, savienojot savas iecienītākās viedās mājas sistēmas

Uzziniet, kā instalēt mūsu vārteju, un visu, kas jums jāzina par mūsu jauno lietotni

Ātrāka apkalpošana, pateicoties attālinātai diagnostikai un agrīnai kļūdu noteikšanai

Laipni lūdzam mūsu jaunajā viedās apkures pasaulē

Ir daudz labu iemeslu, kāpēc pāriet uz viedo apkuri. Jaunā Wi-Fi vārtejas myVAILLANT connect ceļu uz viedo apkuri padara vēl vienkāršāku: tā ir piemērota visām mūsu sistēmām un kontrolieriem bez jebkādiem ierobežojumiem. myVAILLANT connect ir droša nākotnei, aug kopā ar jūsu prasībām, un to var paplašināt, kā vēlaties, ar papildu komponentiem jūsu viedajā mājā. Inteliģenta un intuitīva: viedās apkures pasaule jums ir jāizpēta.

Gudrāka nekā jebkad agrāk

Paaugstināts komforts

Augstāka uzticamība

Zemāks patēriņš

Viss vienuviet

Paaugstināts komforts

Vienmēr pareizā temperatūra: pasakiet savai apkures sistēmai, kad pārradīsieties mājās – un jūs sagaidīs ideāls iekštelpu klimats. Varat to iestatīt arī manuāli lietotnē: no dīvāna, gultas vai lai kur arī jūs būtu – kad vien tas nepieciešams.

Augstāka uzticamība

Ātrāks serviss, mazāk dīkstāvju, lielāka drošība: myVAILLANT pasaulē viss ir savienots. Ja kādreiz rodas problēma, servisa tehniķis var ātri attālināti pārbaudīt jūsu ierīces statusu un parūpēties par to.

Zemāks patēriņš

Kāpēc sildīt māju, ja neviena nav mājās? myVAILLANT ietaupa enerģiju, kad esat prom, un nodrošina perfektu temperatūru, kad atgriežaties. Turklāt jūs gūstat ieskatu visā patēriņa statistikā un uzreiz varat redzēt, vai ir vēl lielāks ietaupījumu potenciāls.

Viss vienuviet

Informācijas panelis ir vieta, kur viss notiek. Skaidri sakārtotā ekrānā jums ir piekļuve visām svarīgajām funkcijām. Pateicoties gudri izstrādātajam lietotāja interfeisam, vēlamās temperatūras izvēle ir ātra un vienkārša.

Viena lietotne visiem kontrolieriem

Izbaudiet uzlabotu komfortu un energoefektivitāti, kontrolējot savu apkures sistēmu, izmantojot lietotni myVAILLANT.

Mūsu myVAILLANT viedie apkures risinājumi

Kurš no tiem ir piemērots jums?

myVAILLANT connect

Vai jums ir nepieciešama tikai Wi-Fi vārteja? Šis ir jūsu risinājums, lai savienotu Vaillant ierīci ar mājas tīklu un vadītu to, izmantojot mūsu lietotni.

Viedais termostats

Vai savam apkures katlam vai siltumsūknim dodat priekšroku myVAILLANT connect Wi-Fi vārtejai plus sensoROOM viedajam bezvadu termostatam? Mūsu risinājums piedāvā temperatūras un mitruma sensorus, kā arī inteliģentu apkures darbību, pamatojoties uz interneta laika apstākļu datiem.

Inteliģenta vadība

Mūsu izvēle ietver myVAILLANT connect Wi-Fi vārteju un elegantu un modernu sienas sensoHOME: viegli lietojamu bezvadu vadības bloku ar skārienekrānu un pilna teksta interfeisu, kas var izmērīt un pielāgot istabas temperatūru.

Izvēlieties savu myVAILLANT connect sākuma komplektu

Esat atradis savu ideālo risinājumu vai jums ir nepieciešams lielāks atbalsts?

Vieda savienojamība – izbaudiet viedās mājas ērtības

Lai iegūtu vislabāko viedās mājas pieredzi, vienkārši pievienojiet savu viedo apkures sistēmu savai iecienītajai viedās mājas programmatūrai, piemēram, Apple HomeKit. Izbaudiet viedierīču vadības komfortu ar vienu lietotni. Jūsu viedā māja jūs saprot un regulē temperatūru atbilstoši jūsu vēlmēm.

Darbojas ar Apple HomeKit

Gudrs komforts jūsu mājām. myVAILLANT connect piedāvā Apple HomeKit tehnoloģiju, lai pilnībā integrētu jūsu apkuri Apple Home lietotnē. Jūs varat kontrolēt procesus, iestatīt rutīnas un organizēt savu klimatu atbilstoši savām vēlmēm un ikdienai. Ar balss komandu, pirksta galu vai pilnībā automatizēti.

Svarīgi zināt! Pasargājiet savu HomeKit piederumu, kontrolējot, ar kuriem pakalpojumiem un ierīcēm tas sazinās jūsu mājas Wi-Fi tīklā un internetā.

***(Saziņu starp iPhone, iPad, HomePod un HomeKit iespējotiem senso ģimenes termostatiem sensoROOM, sensoROOM pure, sensoHOME un sensoCOMFORT nodrošina HomeKit tehnoloģija. Apple, HomeKit, HomePod, iPad un iPhone ir Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs.)***

Jūsu apkures sistēma dodas tiešsaistē

Ātri un bez sarežģījumiem. Izmantojot plug-and-play instalāciju mūsu ecoTEC exclusive un ecoTEC plus, kas ražotas pēc 2020. gada, jūs ļoti vienkārši varat pat savienot savu apkures sistēmu ar internetu. Viss, kas jums nepieciešams, ir eBus savienotājs. Izbaudiet ērtu vadību mobilajā ierīcē, izmantojot bezmaksas lietotni myVAILLANT.

Viss nepieciešamais tiek paveikts četros soļos

Atrodiet eBus

Lejupielādējiet un reģistrējiet vārteju 

Instalējiet un pievienojiet

Iestatiet tīklu

Atrodiet eBus

Atrodiet eBus

Pārbaudiet, vai jūsu ierīces apakšpusē ir EBus savienotājs un uzstādīts modulis. Lūdzu, pārliecinieties, ka ierīce ir izslēgta. Tad jūs varat sākt darbu.

Lejupielādējiet un reģistrējiet vārteju 

Lejupielādējiet un reģistrējiet vārteju 

Lejupielādējiet lietotni myVAILLANT no Apple App Store vai Google Play veikala. Reģistrējiet vārteju, skenējot preces numuru, izmantojot QR kodu, un izveidojiet savu personīgo kontu lietotnē myVAILLANT.

Instalējiet un pievienojiet

Instalējiet un pievienojiet

Iebīdiet vārteju tās stiprinājumā, pievienojiet to apkures katlam ar eBus kabeli un pārbaudiet savienojumu. Ieslēdziet ierīci. LED sāk mirgot zilā krāsā pēc maks. 60 sekundēm. Pēc tam savienošanas pārī režīms ir aktīvs apmēram 15 minūtes.

 

Iestatiet tīklu

Iestatiet tīklu

Pierakstieties myVAILLANT lietotnē un vienkārši izpildiet iestatīšanas vadlīniju norādījumus. Ja esat iOS lietotājs, jūsu vārteja automātiski izveidos savienojumu ar jūsu vietējo Wi-Fi, izmantojot Apple Home App.

Viss nepieciešamais tiek paveikts četros soļos

Atrodiet eBus / Lejupielādējiet lietotni un reģistrējiet vārteju / Instalējiet un pievienojiet / Iestatiet tīklu

Esmu iPhone lietotājs un mans eBus ports ir brīvs

Iestatīt myVAILLANT connect manā iPhone

Esmu iPhone lietotājs un mans eBus ports ir aizņemts

Iestatīt myVAILLANT connect manā iPhone un pievienot vārteju esošajam bezvadu vadības uztvērēja blokam

Esmu Android lietotājs un mans eBus ports ir brīvs

Iestatīt myVAILLANT connect manā Android ierīcē

Esmu Android lietotājs un mans eBus ports ir aizņemts

Iestatīt myVAILLANT connect manā Android ierīcē un pievienot vārteju esošajam bezvadu vadības uztvērēja blokam

Apkure var būt tik gudra

Apkures statuss, iekštelpu un āra klimata pārbaude vai visas galvenās funkcijas no vienas centrālās vietas – aplūkojiet mūsu galvenās funkcijas un uzziniet visu par lietotni. Gudri, vai ne? Vai vēlaties vēl vairāk gudru iespaidu? Noskatieties video!