Atrast

Uzglabāšanas baloni

Apkure un karstā ūdens apgāde katrā mājsaimniecībā patērē daudz enerģijas. Ja jums ir uzglabāšanas balons, liels ūdens daudzums vienmēr ir pieejams uzreiz. Balonam var arī efektīvi pieslēgt siltuma avotus. Piemēram, gāze un saules siltums.

Baloni ir ideāli piemēroti dažādu siltuma avotu apvienošanai vienā sistēmā. Piemēram, izmantojot tradicionālos enerģijas avotus, piemēram, gāzi vai naftu, ar saules siltuma sistēmu. Tas nodrošina lielu elastību, plānojot jaunu apkures sistēmu vai modernizējot vecāku sistēmu.

Šiem sildāmā ūdens un karstā ūdens baloniem ir optimāla siltumizolācija, kas apkures laikā ietaupa enerģiju un novērš siltuma zudumus uzglabāšanas laikā. Jūsu rīcībā vienmēr ir karstais ūdens. Tas nodrošina visaugstāko komforta līmeni jūsu apkures un karstā ūdens vajadzībām.

Dažiem karstā ūdens tvertnēm ir pret koroziju izturīgs emaljas iekšējais pārklājums, kas nodrošina visaugstākos dzeramā ūdens higiēnas standartus.

Baloni ir pieejami ar plašu ūdens ietilpības diapazonu. No maziem 5 litru baloniem līdz lieliem 500 litru baloniem. Visbeidzot, cilindru var darbināt secīgi kā kaskādi.

Vandens ir karšto vandens balionų šildymo privalumai:

• Komfortas, nes karštas vanduo visada yra prieinamas

• Efektyviai derinkite skirtingus šilumos šaltinius

• Tinkama vieta laikymo cilindrui

• A compatible heating system

Dažādu veidu baloni

Ir dažādi balonu veidi. Slāņveida balons ir ātrs, energoefektīvs un rentabls veids, kā nodrošināt karstā ūdens padevi. Šajā cilindrā karstā ūdens stratifikācija notiek dažādos augstumos atkarībā no tā temperatūras. Augstāka temperatūra ir ūdenim cilindra augšdaļā.

Bufercilindri parasti tiek veidoti kā kombinēti cilindri. Tām ir divas tvertnes: viena paredzēta karstā ūdens sagatavošanai virtuvē un vannas istabā, bet otra - ūdens sildīšanai. Ziemā karstajam ūdenim no krāna tiek izmantots apkures ūdens izlietotais siltums, tāpēc tā uzsildīšanai ir nepieciešams mazāk enerģijas. Bufercilindri ir ļoti piemēroti dažādu enerģijas avotu izmantošanai.

Uzziniet vairāk par Vaillant bufera baloniem [saite → uz iepriekš filtrētu produktu pārskata lapu] SAITES SAITE

Uzziniet vairāk par Vaillant slāņveida baloniem [saite → uz iepriekš filtrētu produktu pārskata lapu] SAITE

Sužinokite daugiau apie "Vaillant" karšto vandens balionus [nuoroda → į iš anksto filtruotą produkto apžvalgos puslapį] LINK

Tūninga sistēmas

Ja modernizējat savu sistēmu, ir daudz veidu, kā balonu pievienot apkures un karstā ūdens sistēmai. Lai ko arī nolemtu darīt, vispirms konsultējieties ar Vaillant speciālistu.

Pareiza apkures sistēma

Nav standarta risinājuma, kā atrast pareizo apkures sistēmu. Tomēr nav grūti atrast sistēmu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Sazinieties ar Vaillant apkures speciālistiem. Viņi var palīdzēt plānot jauno apkures ierīkošanu.

Atrodiet tirdzniecības partneri savā tuvumā