Atrast

Apkures kontrolieri

Apkures un karstā ūdens sistēmas var pilnībā izmantot savu potenciālu tikai tad, ja to izmantošanu optimizē regulators. Apkures regulators pielāgo apkures sistēmas parametrus un iestatījumus un pielāgo tos jūsu individuālajām vajadzībām.

Lai efektīvi izmantotu apkures sistēmu, ir nepieciešami vadības un regulēšanas procesi. Sistēmas ietekmē viens vai vairāki ieejas un izejas mainīgie lielumi. Tie var būt, piemēram, saules starojuma intensitāte vai ārējā temperatūra.

Nepārtraukta faktisko vērtību (t. i., reālās temperatūras dzīvojamā telpā) mērīšana un salīdzināšana ar vēlamajām vērtībām (t. i., iepriekš izvēlēto temperatūru dzīvojamā telpā) ļauj sistēmai sevi regulēt tā, lai varētu sasniegt vēlamās vērtības.

Apkures vadības sistēmas priekšrocības

-Palīdz taupīt enerģiju

-Ērta vadība

-Komfortabla temperatūra

-Pielāgojas laika apstākļiem

Prasības, kas jāizpilda jūsu mājoklim

-Nē

Apkures kontrolieri visām vajadzībām

Gandrīz katrai apkures sistēmai tagad ir vadības ierīces. Kontrolierīces ir būtiskas sistēmās, kurās apvienoti vairāki komponenti. Piemēram, gāzes kondensācijas katlā, kas ir savienots ar saules siltuma apkures sistēmu un akumulatoru. Kontrolieris organizē efektīvu komponentu sadarbību.

Vienīgais, kas ir jādara, ir jāiestata vēlamā istabas temperatūra. Par pārējo parūpēsies kontrole.

Telpu siltums atkarībā no laikapstākļiem vai klātbūtnes

Vaillant apkures kontrolieri nodrošina, ka jūsu sistēma darbojas optimālos ekspluatācijas apstākļos, palīdzot taupīt enerģiju. Piemēram, laikapstākļu kontrolieris automātiski pielāgo apsildāmā ūdens plūsmas temperatūru āra temperatūrai. Var arī individuāli regulēt apkures laiku, lai īsas prombūtnes laikā samazinātu temperatūru un ļautu atkal uzsilt pirms atvaļinājuma, lai jūs neatgrieztos aukstā mājoklī.

Uzziniet vairāk par Vaillant vadības iekārtām [-> saite uz iepriekš filtrētiem vadības tehnoloģiju produktiem]

Attālā vadība un attālinātā apkope

Mūsdienās sakaru moduļi ļauj attālināti kontrolēt apkures sistēmu, izmantojot internetu. Kā tālvadības pulti var izmantot viedtālruni vai planšetdatoru. Tas ļauj regulēt temperatūru katrā telpā. Turklāt apkures inženieris var optimizēt jūsu sistēmu un veikt apkopi attālināti. Uzziniet vairāk par šo un citiem ar vadību saistītiem jautājumiem, konsultējoties ar Vaillant ekspertu.

Pareiza apkures sistēma

Nav standarta risinājuma, kā atrast pareizo apkures sistēmu. Tomēr nav grūti atrast sistēmu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Sazinieties ar Vaillant apkures speciālistiem. Viņi var palīdzēt jums plānot jauno apkures sistēmu.

Atrodiet tirdzniecības partneri savā tuvumā