Atrast

Individuāli pielāgota apkure ar apziņu? Tas ir viedi!

  • Paaugstiniet savu individuālo apkures komfortu
  • Samaziniet gan enerģijas patēriņu, gan izmaksas
  • Vienkārši atpūtieties un paļaujieties uz ātru apkalpošanu un mazāku dīkstāvi
  • Izbaudiet maksimālu elastību savā ikdienas dzīvē

Pacelsim jūsu apkures komfortu nākamajā līmenī!

Kad esat piezvanījis uzstādītājam, jūsu viedā apkures sistēma ir gandrīz iestatīta – nav jāpērk pilnīgi jauna apkure! Paaugstiniet savu individuālo komfortu un sekojiet līdzi enerģijas patēriņam un apkures izmaksām, pateicoties 24/7 datu pārskatāmībai. Tā tiek nodrošināta tieši un droši no ierīces. Un pat tehniskas problēmas gadījumā nav jāuztraucas: jūsu uzstādītājs jau attālināti varēs pārbaudīt notiekošo vai saņemt paziņojumu, pirms jūs kaut ko pamanījāt! Tātad jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu apkure vienmēr darbojas nevainojami.

Visas viedās priekšrocības īsumā

Pilnīga kontrole bez piepūles

Labi jums, labi videi: ar mūsu viedajiem risinājumiem jūs varat ērti kontrolēt enerģijas patēriņu un apkures izmaksas, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru. Gūstiet labumu no maksimālas elastības un 24/7 datu pārredzamības!

Laiku un izmaksas taupoša apkalpošana

Iegūstiet savu viedo risinājumu un atpūtieties! Mūsu digitālie rīki ļauj jūsu uzstādītājam attālināti pārbaudīt jūsu apkures sistēmu un atrisināt lielāko daļu tehnisko problēmu 24 stundu laikā, pateicoties detalizētām diagnozēm tieši no ierīces. Atvadieties no nevajadzīgiem un vairākkārtējiem tehniķa apmeklējumiem un izmaksām!

Elastīga kombinācija

Jūsu apkures sistēma nav ne tuvu vieda? Nav tik traki! Pat ja jums ir vecāka apkure (no 2007. gada), uzstādītājam ir jāpievieno tikai daži komponenti, lai padarītu to viedu. Nav nepieciešams iegādāties pilnīgi jaunu sistēmu – jūs varat izbaudīt visas viedās funkcijas pavisam drīz! Vēl viens ieguvums: jūsu apkuri var bez piepūles apvienot ar esošajām viedās mājas ierīcēm.

Nākotnei droši jauninājumi

Ja domājat par apkures sistēmas modernizāciju, piemēram, ar atjaunojamo enerģiju, vienkārši jautājiet savam vietējam uzstādītājam! Fotoelementi, saules siltuma enerģija vai sistēmas paplašinājumi, piemēram, siltumsūkņi vai ventilācija – ar mūsu sensoCOMFORT vadības bloku jūs varat elastīgi pārvaldīt pat progresīvas apkures sistēmas.

Vai vēlaties, lai jūsu apkures sistēma būtu vieda? Sacīts – darīts!

Jūsu jaunās, viedās apkures sistēmas uzstādīšana nav liela problēma: pateicoties mūsu viedo risinājumu savietojamībai, tie ir piemēroti pat vecāku, līdz pat 2007. gadam, sistēmu jaunināšanai. Jums nav jāpērk pilnīgi jauna apkure!

Jūsu uzstādītājs saņem visas nepieciešamās sastāvdaļas un rīkus vienā komplektā, tostarp vadības bloku ar interneta vārtejas ierīci. Pateicoties “plug-and-play” funkcijai, jūsu viedā apkures sistēma tiek uzstādīta ātri – un, tiklīdz tā ir iestatīta tieši jums, varat to kontrolēt pats, izmantojot lietotni.

Kāds ir jūsu viedais risinājums?

Neatkarīgi no tā, vai jums ir vienkārša vai moderna apkures sistēma, – mēs nodrošinām jums piemērotus viedos produktus un pakalpojumus.

Vienkāršs sistēmas risinājums

Jūsu pieprasījums

Vieda vadība

Jūsu pieprasījums

Dzīvokļi vai mājas ar vienkāršu apkures sistēmu

Ikdienā esat pieradis gandrīz visu elastīgi vadīt ar viedtālruni. Kāpēc gan ne arī apkuri? Darīsim to viedi!

• Mūsu eRELAX viedā vadība ir ideāls risinājums dzīvokļiem vai mājām ar vienu apkures loku

• Ērti vadiet savu vienkāršo apkures sistēmu ar gāzes kondensācijas katlu

• Pilnīga enerģijas patēriņa un apkures izmaksu pārredzamība

• Savietojama ar jaunām apkures sistēmām, kā arī ar vecākām

Vieda vadība

Jaudīgs rīks: eRELAX

Mūsu viedā, laikapstākļus kompensējošā bezvadu vadība eRELAX piedāvā mūsdienīgu vadības risinājumu jūsu vienkāršajai apkures sistēmai.

• Ērti kontrolējiet savu enerģijas patēriņu un apkures izmaksas, izmantojot lietotni

• Inteliģenta, laikā kontrolēta apkures darbība ļauj ievērojami ietaupīt

• Elastīgi vadiet apkuri no jebkuras vietas, izmantojot viedtālruni

• Savietojama ar Amazon Echo

Uzlabots sistēmas risinājums

Jūsu pieprasījums

Vieda vadība

Vieds lēmums

Jūsu pieprasījums

Nomaiņa pret sarežģītu apkures sistēmu

Piemēram: ja jūsu jaunajā, uzlabotajā apkures sistēmā ir gan apkures katls, gan siltumsūknis, mums ir gudrs vadības risinājums.

• Iekļaujiet mūsu sensoCOMFORT vadības sistēmu savā nomaiņas vai modernizācijas projektā jūsu ģimenes mājā vai dzīvoklī

• Mūsdienīgs vadības bloks progresīvām apkures sistēmām

• Iespējamie sistēmas jauninājumi garantē maksimālu elastību nākotnē

Vieda vadība

Saglabājiet kontroli pār visu

Ar mūsu visaptverošo laikapstākļu kompensācijas sistēmu sensoCOMFORT jūs ērti kontrolējat savu moderno apkures sistēmu.

• Izbaudiet ērtu visas apkures sistēmas darbību, izmantojot sensoAPP

• Esiet elastīgs un vēlāk atjauniniet savu sistēmu, piemēram, ar atjaunojamo enerģiju

• Iekļauta nepieciešamā interneta vārteja sensoNET

Vieds lēmums

Gatavi nākotnei

Gūstiet labumu no maksimālas elastības un uzlabojiet savu sensoCOMFORT sistēmas vadību, kad vien vēlaties.

• Lūdziet savam uzstādītājam, piemēram, integrēt atjaunojamos enerģijas avotus, teiksim, fotoelementus vai saules siltumenerģiju

• Mūsu sensoCOMFORT ir piemērots vairākiem turpmākiem sistēmas jauninājumiem

• Jebkuram jauninājumam varat paturēt to pašu vadības bloku

Garantēta datu drošība un izmaksu ietaupījums

Mūsu prioritāte: datu drošība

Protams, jūs vēlaties būt pārliecināts, ka jūsu viedā apkures sistēma ir droša un jūsu personas dati tiek apstrādāti konfidenciāli. Tāpēc mēs izmantojam visaugstākos informācijas drošības standartus.

Visi klientu dati, darbības dati un paroles ir aizsargāti pret zādzībām, un mūsu viedās lietotnes, sistēmas un vārtejas ir aizsargātas pret nesankcionētu piekļuvi – sertificētas saskaņā ar IEC 62443* standartu. Mobilās lietotnes un vietnes ārējās ierīcēs, kuras Vaillant nekontrolē, ir aizsargātas pret nesankcionētu piekļuvi. Protams, mēs palīdzam arī droši konfigurēt viedo piekļuvi.

Ietaupījumi, nevis izmaksas

Ja nolemjat uzlabot savu apkures sistēmu ar kādu no mūsu viedajiem produktiem – neuztraucieties par izmaksām! Labāk raugieties uz ietaupījumiem, ko jūsu viedā apkure radīs ilgtermiņā: tā samazina gan enerģijas patēriņu, gan apkures izmaksas. Pateicoties tālvadības pultij, jūs varat ietaupīt vēl vairāk enerģijas nekā ar parasto programmējamo termostatu: ērti pielāgojiet apkures programmu no jebkuras vietas un jebkurā laikā!

Iegādes izmaksas atšķiras atkarībā no jūsu individuālajām vajadzībām, taču mūsu ātrā “plug-and-play” instalēšana ietaupa ievērojamas pakalpojumu izmaksas. Tā kā mūsu viedie risinājumi ir piemēroti arī vecākām apkures sistēmām, sākot no 2007. gada, jums pat nav jāpērk jauna apkure. Izklausās labi? Tā arī ir!

BUJ