Atrast
Mūsu risinājumi jūsu vajadzībām

Mēs atbalstam jūs jūsu mājas modernizācijā

Risinājumu konsultants

Atbildība ilgstošā 140 gadus

Pasaulei šodein un rīt

Par kompāniju Vaillant

Vaillant - Oficiālie partneri

Vaillant pārstāv 75 pasaules valstīs vairāk kā 25 importētāji Eiropā, Āzijā un Okeānijā.

Par Vaillant

Kompānijas Vaillant vēsture sākās kopš 1874. gada, kad to nodibināja Johans Vaillants pilsētā Remšeidē, Vācijā. Kopš tā laika kompānija „Vaillant” ir ventilācijas un apkures tehnoloģijas nozares līderis.

Stabila attīstība

Sociālā un ekoloģiskā ētika ir kompānijas Vaillant sasniegto un esošo uzņēmējdarbības panākumu neatņemamā sastāvdaļa. Mūsu pasākumi vērstie uz stabilu attīstību pamatoti ar stratēģisko programmu un dažādām fokusētām jomām.

Rekomendācijas jaunām ēkām

Jaunai apkures sistēmai ir jābūt maksimāli ekonomiskai, efektīvai un ekoloģiski tīrai. Vispiemērotākā apkures sistēma ir atkarīga no jūsu prasībām: Kādam enerģijas avotam jūs dodat priekšrocību? Cik liels ir jūsu siltumenerģijas patēriņš? Kāda siltumenerģijas padeves forma ir jāizmanto? Ar padomiem un konsultācijām mēs varam palīdzēt jums izvēlēties vispiemērotāko apkures sistēmu.

Rekomendācijas modernizācijai

Nomainot veco apkures sistēmu, jums ir daži varianti: var atjaunot pastāvošo tehnoloģiju un paaugstināt sistēmas efektivitāti. Jeb var minimizēt atkarību no energonesēju augošām cenām, pakāpeniski vai pilnībā pārejot uz atjaunināmās enerģijas sistēmu. Mēs parādīsim - ko meklēt, lai apkures sistēmas nomainīšana pilnībā attaisnotu sevi.