Atrast

Padomi modernizācijai

Apkures nomainīšana būtībā ir ļoti labs lēmums. Jauno sistēmu lielāka efektivitāte ievērojami samazina enerģijas patēriņu. Apkures nomainīšana noved pie darbu izdevumu samazināšanas un kaitīgās ietekmes novēršanu uz apkārtējo vidi.

Modernizācija neaizņem daudz laika: kopumā jauno apkures sistēmu montējama ne ilgāk par trijām dienām. Īpaši, ja runa ir par „Vaillant” sistēmu, tā ka komplektējošie mezgli pēc iespējas ir iespējams samontēt jau iepriekš.

Kad jūs mainīsiet apkures sistēmu, var saglabāt iepriekšējo enerģijas avotu, pakāpeniski nomainīt to vai pāriet uz atjaunojamo enerģiju

Esošāenerģijas avotaizmantošana ar moderno tehnoloģiju

Nomainiet veco apkures katlu uz modernu augstas efektivitātes kondensācijas katlu. Jūs ievērojami samazināsiet apkures sistēmas ekspluatācijas izdevumus un aizsargāsiet apkārtējo vidi. Mūsu kondensācijas katli izmanto krāsns dūmu siltuma enerģiju un tādā veidā var sasniegt enerģētikas efektivitāti līdz 107 procentiem. Ir iespējams samazināt degvielas patēriņu par 30 procentiem salīdzinājumā ar veco apkures sistēmu.

Jūsu vēlmes ātrai un parastai realizācijai nepieciešamas tikai nedaudzas izmaiņas – ja viņas patiešām būs nepieciešamas. Iespējams, ka pietiekami būs izmainīt tikai dūmvadu un kanalizāciju.

Uzziniet par „Vaillant” kondensācijas katliem

Pakāpeniska pāreja uz atjaunojamo enerģiju

Vairākums vecu sildītāju darbojas neefektīvi un izdala pārāk daudz ogļskābo gāzi. Degvielas augošās cenas turklāt arī noved pie ekspluatācijas izdevumu palielināšanos. Atjaunojamās apkures sistēmas ļauj saņemt lielāku neatkarību no dārgiem kurināmiem izrakteņiem un tajā pašā laikā nodrošina mūsu klimata aizsardzību. Jums nevajadzēs maksāt uzreiz par visu. Tā vietā ir iespēja montēt jauno iekārtu pakāpeniski – soli pa solim.

Izdevumu samazināšana ar saules enerģijas palīdzību

Apkures sistēmu var papildināt ar izmantojošiem saules enerģiju komponentiem. Piemēram, var ģenerēt siltuma enerģiju karstā ūdens uzsildīšanas palīdzībai ar saules enerģijas kolektora palīdzību. Savienojumā ar moderniem kondensācijas katliem šādā viedā var kompensēt 60% no jums nepieciešamā karstā ūdens apjoma un 20% patērējamā siltuma. Modernizācija nav sarežģīta un dod iespēju ievērojami samazināt izdevumus apkures sistēmas ekspluatācijā.

Uzziniet vairāk par „Vaillant” saules kolektoriem

Jūs meklējiet variantu, kurš ir spējīgs izturēt laika pārbaudi? Tad pievērsiet uzmanību atjaunojošiem enerģiju avotiem. Tie dos iespēju ievērojami samazināt ekspluatācijas izdevumus un aizsargāt apkārtējo vidi.

Siltumsūkņi: jūsu personīgais enerģijas avots

Modernie siltumsūkņi izmanto atmosfēras, ūdens vai zemes siltuma enerģiju ēku apkurei vai karstā ūdens ražošanai. Apkārtējā vide nodrošina ap 75% no jūsu enerģijas vajadzībām. Šāda enerģija ir pieejama cauru gadu neierobežotos daudzumos. Siltumsūknis darbojas nekaitīgi apkārtējai videi, tā kā nerada izmešus.

Gaisa/ūdens siltumsūknis der apkures sistēmas nomainīšanai: īpaši daudz jauninājumu nav vajadzīgs. Konversiju patēriņu apjoms un pirkuma cenas ir zemas. Bet siltumsūkņa „sālīts ūdens/ūdens” vai „ūdens/ūdens” uzstādīšana arī var atpirkties atkarībā no jūsu dzīvojamā īpašuma stāvokļa.

Par cik mazāka ir izplūšanas temperatūra, ekvivalenti efektīvāks ir siltumsūkņa darba rezultāts. Tāpēc jūsu mājoklim ir jābūt vairāk sildāmo virsmu, kuri dod iespēju siltumsūknim darboties pie ļoti zemām temperatūrām. Mājai ir jābūt ar labu siltumizolāciju, lai varētu nodrošināt energoefektīvu siltumsūkņa darbu.

Uzziniet vairāk par „Vaillant” siltumsūkņiem

Pareiza apkures sistēma

Nav standarta lēmumu derīgas jums apkures sistēmas meklēšanā. Turklāt nav tik grūti atrast sistēmu, atbilstošu jūsu prasībām. Pakonsultējaties ar kompānijas „Vaillant” apkures sistēmu speciālistiem. Viņi var palīdzēt jums jūsu apkures sistēmas plānošanā.

Sameklēt montētāju [timekļa atsauce uz «InstallerFinder» programmu montētāja meklēšanai]