Atrast

Padomi jaunām ēkām

Jūs meklējat jaunu apkures sistēmu? Jūs variet samazināt izdevumus apkurei, uzstādot modernu, ekonomisku apkures sistēmu. Tajā pašā laikā jūs varēsiet izdarīt ievērojamu ieguldījumu apkārtējās vides aizsardzībā.

Atjaunojamā enerģija ir labākā izvēle, kad lieta attiecas uz jaunu ēku aprīkošanu. Bet arī enerģiju taupošās apkures sistēmas, darbojošās ar kurināmiem izrakteņiem, dod iespēju samazināt izdevums kurināmo degvielu iegādāšanai un ogļskābās gāzes izmešus mazina vidēji līdz 30%. Kaut gan ne katra veida apkures sistēma noder jebkurai ēkai.

Savlaicīgi sāciet plānošanas stadiju

Plānojot jaunu ēku svarīgi izvēlēties pareizu apkures sistēmu. Tādejādi jūs varēsiet īstenot būvēšanas projektu, kurš atbilst jūsu jaunai apkures sistēmai.

Jūsu apkures sistēmas ražotspēja

Saprotams, ka jaunai apkures sistēmai ir jāražo pietiekamā daudzumā siltuma enerģijas. Tas attiecams arī uz dzeramā ūdens apgādi: karstais ūdens ir jābūt pieejams no jebkura krāna un vēlamos daudzumos.

Pārliecinieties par to, ka jūsu jaunā apkures sistēma var tikt modernizēta. Tādā veidā jūsu apkures sistēma apmierinās jūsu vajadzības, pat ja tās negaidīti pieaugs.

Apkure raksturojama ne tikai ar ražotspēju, bet arī ar to enerģijas daudzumu, kādu sistēma patērē. Tāpēc ieguldījumi efektīvākajā sistēmā apkures izdevumu minimizācijai ilga termiņa ietvaros var izrādīties no finanšu viedokļa par lietderīgu pasākumu.

Jūsu apkures un karstā ūdens ražošanas vajadzības

Cilvēku skaits jaunajā mājā un apkuramā platība ietekmē uz to – kāds siltuma daudzumu ir nepieciešams, un atbilstoši, kāda nepieciešama sistēmas ražotspēja. Labāk plānot nedaudz vairāk par to, kas atbilst jūsu maksimālām vajadzībām. Tādā veidā, karstā ūdens pietiks tam, lai katrs ģimenes loceklis varētu pieņemt karstu vannu.

Vajadzīgās enerģijas aprēķinos tiek piemērots empīrisks noteikums aprēķinu tuvināšanai realitātei. Kilovatstunda (kWh) – enerģijas uzskaites vienība, kuru patērētājiem piegādā elektroenerģijas kompānijas:

kW Apsildes spēja (platība m2 x 75 Wt/m2 : 1000)

+ kW karstais ūdens (aptuveni 30% no augstāk norādītā parametra)

= kW nominālā siltuma ražotspēja (bet ne mazāka par 24 kW, ja jūsu sistēmai ir jāražo karstais ūdens)

Kompānijas „Vaillant” apkures sistēmu speciālisti palīdzēs jums veikt precīzus aprēķinus, ņemot vērā jūsu mājas individuālās īpatnības, grīda platību, fasādes izolāciju un sanitārās ierīces.

Karstā ūdens priekšrocības: centralizētās un decentralizētās

Kādā veidā jūs vēlaties veidot karstā ūdens padevi? Var izvēlēties brīvkrānu pagrabā vai ūdens sildītāju ūdens padeves sistēmā tieši blakus krāniem. Īpaši ērta ir centralizētā karstā ūdens padeve caur liela diametra karstā ūdens cilindru .

Pareiza enerģijas avota izvēle

Pārsvarā ir rekomendēts pilnībā izpildīt prasības attiecībā uz ūdens uzsildīšanu, izmantojot atjaunojamos enerģijas avotus – tādus kā apkārtējās vides un saules siltuma enerģiju. Viss ir atkarīgs no jūsu vajadzībām un prioritātēm.

Turklāt jūs variet saprātīgi kombinēt dažādas tehnoloģijas, piemēram, izmantojot gāzes kondensācijas katlu ar saules baterijām.

Konkrētāk par enerģijas avotiem

Konkrētāk par atjaunojamās enerģijas avotiem [tīmekļa atsauce uz iepriekš atlasītu produkciju lapām: siltumsūkņi, ģeokolektori, pellet katli]

Konkrētāk par kondensācijas gāzes katliem

Vēlaties izvietot apkures sistēmu pagrabā, dzīvojamā telpā vai zem jumta? Mēs varam piedāvāt pareizu risinājumu jebkurai izvietošanas vietai. Jo lielāka dzīvojamā platība, jo labāk. Tāpēc mēs ražojam jaunākos sildītājus tādejādi, lai tie varētu piedāvāt lielāku ražotspēju uz nelielas platības. Atkarībā no pieejamās platības, priekšrocība dodama dažādām sistēmām.

Pagrabs ir piemērota vieta siltumsūknim. šeit arī ideāli izvietojama kombinēta siltuma un elektriskās enerģijas ražošanas sistēma ar pellet glabāšanas konteineriem.

Tas pats attiecas uz kondensācijas katliem un lieliem karstā ūdens cilindriem mājām ar vairākiem dzīvokļiem un tirdzniecības telpām. Saprotams, ka jūs variet arī uzstādīt ekonomējošu vietu uz sienas montējamo sildītāju, ja telpa domāta izmantošanai kā sporta zāle vai darbnīca.

Dzīvojamā telpā paliek diezgan pietiekami telpas pat ja jūs esiet jau ieplānojuši katru grīdas kvadrātmetru. Mūsu sienas sildītāji tiek ražoti daudzos ražotspējas diapazonos zemām, vidējām un lielām prasībām.

Par labu vietu gāzes kondensācijas katlam ar saules enerģijas izmantošanas iespējām varētu kalpot bēniņi. Īpaši tas attiecas uz „Vaillant” kompakto kondensācijas katlu. Neliels attālums līdz saules baterijām veicina siltuma saudzēšanu. Gaisa/dūmvadu var ierīkot caur jumtu bez klasiskā dūmvada būvēšanas.

Tādā veidā, katlu var uzstādīt jebkurā vietā mājā, ja tas nebūs pretrunā ar vietējo likumdošanu.

Iepriekšēja siltuma sadale.

Kopumā: jo lielāka ir apsildāmā virsma, jo zemāka temperatūra jānodrošina jaunai apkures sistēmai un jo efektīvāk tā darbosies. Izejot no enerģijas ekonomijas viedokļa, apkures sistēma zem grīdas ir ideāla jaunām ēkām. Tādejādi tiek ekonomēta platība un dod vajadzīgo siltumu pie zemākas temperatūras. Zemgrīdas apkure ir lielisks fundaments modernām sistēmām, tādām kā siltumsūkņi un ģeotermiskās sistēmas.

Ventilācijas uzskaite

Centralizētas ventilācijas sistēma ar siltuma recirkulāciju uzskatāma par ideālu sistēmu: ar tās palīdzību tiek filtrēti putekļi, putekšņi, ogļskābo gāzi, kā arī izved mitrumu. Tādejādi, pārnes siltumu no izsūktā gaisa uz svaigo. Centrālā ventilācija nodrošina veselīgu klimatu telpās un nedod veidoties pelējumiem, kura varētu bojāt ēkas konstrukcijas. ‘Tādā veidā tiek samazināta apkures vajadzība vismaz līdz 20%, kas savukārt ekonomē apkures sistēmas patērējamo enerģiju.

Konkrēt;ak par Vaillant recoVAIR [->tīmekļa atsauce uz lapu ar produkcijas aprakstu]

Finansēšana

Ieguldījumus jaunajā apkures sistēmā var ievērojami samazināt, veicot pienākošu plānošanu un konsultāciju. Nav obligāti maksāt par visu uzreiz. Pārliecinieties par to, ka jaunā apkures sistēma var nākotnē tiktu modernizēta – piemēram, ar saules kolektoru palīdzību.

Konkrētāka informācija [tīmekļa atsauce uz lapu „Finansēšana”]

Pareiza apkures sistēma

Nav standarta lēmumu derīgas jums apkures sistēmas meklēšanā. Turklāt nav tik grūti atrast sistēmu, atbilstošu jūsu prasībām. Pakonsultējaties ar kompānijas „Vaillant” apkures sistēmu speciālistiem. Viņi var palīdzēt jums jūsu apkures sistēmas plānošanā.

Sameklēt montētāju [timekļa atsauce uz «Installer Finder» programmu montētāja meklēšanai]