Atrast

2013. „MS Vaillant” peldošā izstāde ceļo pa Eiropu.

Ar lozungu „Enerģija kustībā” kompānija „Vaillant” piedāvā pāreju uz mājas enerģijas drošību laika periodā no 2013. gada martam līdz septembrim. Vairāk nekā 50 Eiropas pilsētās iekārtu montētāji un ieinteresētie klienti varēs apmeklēt izstādi uz 100 metru gara kuģa, lai uzzinātu vairāk par modernām apkures tehnoloģijām.

2011 – Pārvaldiet komfortu intuitīvi – calorMATIC

Kompānijai „Vaillant” ir ilggadēja pieredze praktisku apkures katlu sistēmu ražošanā. jaunās paaudzes vadības sistēma „colorMATIC” turpina šo tradīciju un norāda jaunu attīstības virzienu, ņemot vērā patērētāja individuālās vajadzības. Ar modernās „colorMATIC” vadības sistēmas intuitīvās regulēšanas palīdzību sasniedzama vēlamā telpu temperatūra. Viegli un ērti, ar pagriežamo pārslēdzēju un standarta pogām. Telpu temperatūras individuālā un intuitīvā vadība ir „colorMATIC”.

2007 – Debija Āzijas tirgū

Kompānija Vaillant attīstās, Āzija arī ir reģions, kas strauji attīstās. Šāds apvienojums – acīmredzams solis! Atverot rūpnīcu Ķīnas pilsētā Usi, kompānijas Vaillant tagad var strādāt arī Āzijas – Klusā okeāna reģiona tirgū.

2001 – Brends kļuvis par Grupu

Brendi jaunās grupas sastāvā vēl joprojām katrs atsevišķi pārstāvēti dažādās Eiropas valstīs. Lai papildinātu Vaillant brendu, kompānija iepērk citus tirdzniecības markas brendu portfeļus paplašināšanai un dažādu tirgus konjuktūru ievērošanai.

1999 – jubileja – daudz iemeslu svētku svinēšanai

Kompānija Vaillant atzīmēja 125. gadadienu, pārdodot 40 miljonus produkcijas vienību, un bija apbalvota ar Vācijas kvalitātes balvu.

Prezentējot termiskās saules sistēmas ūdens uzsildīšanai, kompānija Vaillant paplašināja produkcijas sortimentu atjaunojamo enerģijas avotu jomā. Svarīgs solis nākotnē.

1995 – Izstrāde un ražošana zem viena jumts

Kompānija Vaillant izstrādā, ražo un izlaiž tirgū pirmo sienas katlu. Brends veiksmīgi sevi pozicionē kā pirmatklājējs jaunās ekoloģiski tīrās tehnoloģijas jomās.

1991 – Jaunais ekoloģiski tīrais termobloks.

Ar jauno termobloku, kas veido zemu līmeni izmešiem, kompānija Vaillant uzstāda jaunus standartus apkārtējās vides aizsardzības jomā. Apkures katli tiek augsti novērtēti par zemu izmešu līmeni. Panākums pierāda, ka kompānija Vaillant ir uz pareizā ceļa: jaunas filiāles atvērtas Polijā, Čehija, Ungārijā un Turcijā.

1970. – kompānija Vaillant ceļo pa visu pasauli

Ar filiālēm Holandē, Austrijā, Beļģijā, Francijā, Lielbritānijā un Itālijā kompānija Vaillant sāk iegūt augošu starptautisku popularitāti kā kompānija, kas garantē mājokļu augstu komforta līmeni. Jau 1972. gadā kompānija Vaillant pārdeva astoņus miljonus produkcijas vienību.

1967. – Karstā ūdens uzsildīšanas un siltuma ražošanas intelektuālā apvienošana

Kompānija Vaillant veiksmīgi apvieno kastā ūdens uzsildīšanu un siltuma ražošanu vienā kompaktā sienas katlā Combi-Geyser VCW 20. Katls attaisno sevi ar nelielu uzsildīšanas laiku un regulējamo siltumspēju.

1961. – Sienas «Geyser» veic revolūciju tirgū

Kompānija Vaillant no jauna nosaka tehnoloģiskās iespējas un izlaiž tirgū inovatīvu un kompaktu Circo- Geyser MAG-C 20 – pirmo sienas apkures katlu.

1924. – Centrālā apkure – kompānijas Vaillant izgudrojums

Līdz šim laikam istabas tika apkurinātas atsevišķi ar kamīniem un krāsnīm. Ar centrālās apkures katlu un attiecīgas sistēmas palīdzību pirmo reizi kļuva iespējams sildīt dažus radiatorus caur vienu centrālo sadalītāju. Kompānija Vaillant kļūst par atklājēju.

1905. – Kārtējā lieliskā ideja vannas istabas telpas paplašināšanai

Kompānija Vaillant ir pirmā uz sienas uzstādāmās ūdens uzsildīšanas iekārtas ražotājs, un šis izgudrojums padara vannas istabu plašāku.

1899. – Par brenda simbolu kļuva zaķītis.

Vienā Lieldienu svētdienā, pārlūkojot žurnālu, Johans Vaillants ieraudzīja bildi, kurā attēlots zaķis izšķīlies no olas un uzreiz viņam tiek saprotams, ka zaķis kļūs par viņa tirdzniecības marku. pagājušo gadu laikā šī tirdzniecības marka bija dažas reizes modernizēta un tagad jau kļuvusi par pašu pazīstamāko apkures sistēmu ražotāja logotipu Eiropā.

1894 – Pirmā inovācija

Ar gāzes ūdens uzsildītāju vannas istabai ar „segto sistēmu” Johanns Vaillants izdarīja revolūciju tirgū. Pirmo reizi vēsturē ūdeni uzsildīja ar gāzes liesmu pārvietojot to caur slēgtu cauruli – nesaskaroties ar kaitīgām gāzēm: revolūcija vannas istabā.

1874. – Lielās vēstures pirmā nodaļa.

Johanns Vaillants, desmitais bērns ģimenē, dibina savu darbnīcu kapara lokšņu un sūkņu izgatavošanai. Panākumu lielās vēstures sākums.