Atrast

ES direktīvas par ekodizainu un enerģētisko marķējumu

Mūsdienu ES normas norāda virzienu uz ekoloģiski drošu nākotni. Kompānija «Vaillant» palīdz jums panākt to.

2015. gada 26. septembrī stājās spēkā jaunas ES normas, kuras ietekmēs boileru un apkures sistēmu tirgu. Normu kopums, zināmais kā „ES Direktīva par ekoloģisko plānošanu”, nosaka obligātos kritērijus energoefektivitātes un kaitīgo vielu izmetumu jomās.

Rezultātā, nekondensējošie boileri būs jānoņem no ražošanas, tajā pašā laikā - kondensācijas boileri nodrošinās standarta risinājumus vairākums namiem.

Enerģētiskais marķējums – palīdziet klientiem izdarīt apzinātu izvēli

Sākot no 2015. gada 26. septembra, uz boileriem, apkures sistēmām un ūdens uzsildītājiem ir jābūt etiķetēm ar enerģētisko marķējumu. Analoģiski sadzīves tehnikas marķējumiem, piemēram, kādi ir uz ledusskapjiem un veļas mašīnām, šie marķējumiem jāklasificē iekārtas saskaņā ar to noteiktajām klasēm no G līdz A++ un no G līdz A boileriem un ūdenssildītāju tvertnēm atbilstoši.

Marķējuma etiķešu izveidošana un izmantošana – efektivitātes uzsvēršana

Kopā ar ražojumiem ražotāju pienākums ir piegādāt marķējuma etiķetes un produkcijas datu lapas. Kā mūsu partneriem, jums ir jānodrošina etiķešu uzlīmēšana uz produkcijas un šādas produkcijas datu lapas.

Etiķešu online ģeneratora izmantošana atļaus ātri izveidot etiķeti, ievadot nepieciešamos datus un noklikšķinot uz printēšanas simbola. Tieši tā, veidojot etiķetes sistēmām, kuras satur dažādas iekārtas, nepieciešams aizpildīt aptaujas lapu