Atrast

Par kompāniju

No 2012.gada novembrī tika dibināta Vaillant Group International GmbH. Vaillant Group International GmbH pārstāv Vaillant Group zīmolu valstīs, kur līdz šim nav atsevišķa Vaillant Group pārdošanas uzņēmuma. Mērķis ir izstrādāt jaunus un pilnveidot esošos tirgus, kas ir Vaillant Group International GmbH vienīgais eksportētājs no Vaillant Group. Pārdošanas biroja filiāles atrodas Minskā (Baltkrievija) un Porto (Portugālē). Uzņēmums Vaillant Latvijā ir pārstāvēts kopš 1996. gada. Partnera birojs atrodas Rīgā.

Kompānija „Vaillant” ir starptautiskā tirgus līderis apkures sistēmu tehnoloģiju jomā. Kompānija „Vaillant” piedāvā saviem klientiem visā pasaulē ekoloģiski tīras un enerģiju taupošas apkures sistēmas, pārsvarā balstītas uz atjaunojamiem enerģijas avotiem. . Produkcijas sortimentā iekļautas augstas efektīvitātes apkures ierīces, kuras darbojas ar fosīlo kurināmo un saules enerģiju, kā arī siltumsūkņi, kuros tiek pielietotas intelektuālas vadības sistēmas,.

Kompāniju „Vaillant” Latvijā pārstāv kompānijas oficiālais partneris Vaillant Group International GmbH, kurš atrodas Vācijas pilsētā Remšaidā. Vaillant Group bija dibināta 1874. gadā un līdz pat šim laikam pastāv kā ģimenes kompānija.

Vaillant pārstāvēta Latvijā kopš 1990-iem gadiem.